Szpilki na Giewoncie 4 (50)

Szpilki na Giewoncie 4 (50)

5.7/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Anna Czartoryska-Niemczycka, Joanna Orleańska, Jan Wieczorkowski
Reżyseria:Radosław Piwowarski
W skrócie:W pensjonacie Lucyny zjawia się para turystów po przejściach. Patryk niespodziewanie odchodzi z agencji Tu i Teraz. Agnieszka i Mateusz jadą do Warszawy w sprawie kolekcji Klemensa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii mieszkańców Warszawy i Zakopanego. Bartek (Krzysztof Wieszczek) będzie musiał uporać się z demonami przeszłości. Podobne zadanie stoi też przed Xenią (Anna Czartoryska), właścicielką klubu muzycznego w stolicy, która kryje mroczny sekret. Tymczasem Agnieszka (Natalia Rybicka), po tym jak została wyrzucona z pracy i rozstała się z narzeczonym, będzie próbowała udowodnić swoją wartość. Pomoże jej w tym Lucyna (Dorota Pomykała). Sporo zamieszania w biurze agencji Tu i Teraz wprowadzi nowa szefowa, Diana (Joanna Orleańska), która na dzień dobry zwolniła cały zespół. W Zakopanem pojawi się też Mateusz (Jan Wieczorkowski), niestroniący od alkoholu i bijatyk nowy rezydent lokalnych pensjonatów.

W tym odcinku

W pensjonacie Lucyny zjawia się para turystów po przejściach. Bartek ma problemy z pamięcią. Nie przeszkadza mu to jednak podpytywać Agnieszkę o relacje łączące ją z Mateuszem. Tymczasem realizacja pomysłu, który Rybickiemu podsunął Bachleda, przybiera nieoczekiwany obrót. Patryk niespodziewanie odchodzi z agencji Tu i Teraz, czym zaskakuje Dianę. Agnieszka i Mateusz jadą do Warszawy w sprawie kolekcji Klemensa. Lipnicka zatrzymuje się u Xeni. Rozmowa o mężczyznach wprowadza dziewczyny w zły nastrój. Mariusz zaprasza Lucynę na kolację. Sroka radzi góralce, jak ma się zachować podczas randki. Tymczasem Bachleda odwiedza Xenię. Prosi ją, by pomogła przypomnieć mu, co go z nią łączyło.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)