Szpilki na Giewoncie 4 (46)

Szpilki na Giewoncie 4 (46)

5.7/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Anna Czartoryska-Niemczycka, Joanna Orleańska, Jan Wieczorkowski
Reżyseria:Radosław Piwowarski
W skrócie:Lucyna prosi ojca Konstantego, by poradził jej, jak namówić Anielę na leczenie. Agnieszka mówi Łukaszowi o swoich uczuciach. W pensjonacie Lucyny zjawiają się goście z Warszawy...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii mieszkańców Warszawy i Zakopanego. Bartek (Krzysztof Wieszczek) będzie musiał uporać się z demonami przeszłości. Podobne zadanie stoi też przed Xenią (Anna Czartoryska), właścicielką klubu muzycznego w stolicy, która kryje mroczny sekret. Tymczasem Agnieszka (Natalia Rybicka), po tym jak została wyrzucona z pracy i rozstała się z narzeczonym, będzie próbowała udowodnić swoją wartość. Pomoże jej w tym Lucyna (Dorota Pomykała). Sporo zamieszania w biurze agencji Tu i Teraz wprowadzi nowa szefowa, Diana (Joanna Orleańska), która na dzień dobry zwolniła cały zespół. W Zakopanem pojawi się też Mateusz (Jan Wieczorkowski), niestroniący od alkoholu i bijatyk nowy rezydent lokalnych pensjonatów.

W tym odcinku

Lucyna prosi ojca Konstantego, by poradził jej, jak ma namówić Anielę do podjęcia leczenia. Agnieszka mówi Łukaszowi prawdę o swoich uczuciach. Mężczyzna z trudem przyjmuje te informacje. W pensjonacie Anieli zjawia się staruszka, która nakłania góralkę do przepisania ośrodka na nią. Wkrótce Gut odwiedzają kolejni natręci. Lucyna skutecznie ich przepędza. Mateusz zamierza jechać na święta Bożego Narodzenia do swojej narzeczonej. Jednak wiadomość od wujka Klemensa zatrzymuje go w Zakopanem. W pensjonacie Lucyny zjawiają się goście z Warszawy. Jest wśród nich Grzegorz, który próbuje naprawić swoje relacje z Anetą. Przez przypadek jego adwokatem w tej sprawie staje się Agnieszka. W ośrodku Lucyny rozpoczyna się kolacja wigilijna. Świąteczny nastrój psuje wyznanie Klemensa, który zdradza prawdę o swojej kontuzji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)