Szpilki na Giewoncie 3 (35)

Szpilki na Giewoncie 3 (35)

5.7/10
serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Schejbal, Wojciech Błach, Anita Jancia, Joanna Kulig
Reżyseria:Filip Zylber, Robert Wichrowski, Rafał Sisicki
W skrócie:Bartek wyprowadza się do mieszkania Artura. Drawska mówi Lucynie, że spodziewa się dziecka. Aniela zaprzyjaźnia się z Romkiem. Jasiek, chcąc odnaleźć Zosię, umieszcza w gazecie ogłoszenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg nieco zwariowanych perypetii Ewy (Magdalena Schejbal) i jej przyjaciół. W otoczeniu Bartka nieoczekiwania pojawi się piękna Marta (Katarzyna Maciąg), która nieco zawróci mu w głowie. Drawska, by zatrzymać go przy sobie, będzie musiała poświęcić bardzo wiele. Wojna Ewy i Marty będzie toczyć się także na polu biznesowym, gdyż obie kobiety są właścicielkami dwóch konkurujących pensjonatów. Tymczasem Michał w końcu zdecyduje się, kogo tak naprawdę kocha - Anielę czy Barbarę. W życiu tej pierwszej pojawi się z kolei nowa osoba...

W tym odcinku

Bartek wprowadza się do mieszkania Artura po tym, jak oświadczył Ewie, że spędził noc z Martą. Załamana postępowaniem mężczyzny Drawska mówi Lucynie, że spodziewa się dziecka. Zachwycona nowiną góralka stara się ją pocieszyć. Sławek zmusza Hankę, by znowu dała mu pieniądze. Kobieta, która nie może już znieść takiego traktowania, zadaje mężowi cios patelnią. Mężczyzna oskarża ją na policji o pobicie. Hanka odwiedza go w szpitalu, chcąc nakłonić do wycofania skargi. Aniela zaprzyjaźnia się z Romkiem. Jakub, po dokładnym zbadaniu ręki chłopaka, kieruje go na rehabilitacje. Jasiek, chcąc odnaleźć Zosię, umieszcza w gazecie ogłoszenie. Aniela prosi policję o pomoc w znalezieniu Romka. Dowiaduje się, że chłopiec nie pierwszy raz uciekł. Bartek wyjeżdża do Warszawy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)