Szkoła przetrwania: Chiny

(Ultimate Survival 4: China)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2008-2009
W skrócie:Bear Grylls zabiera nas na wyprawę do Państwa Środka. Stosuje swoje techniki przetrwania, udowodniając tym samym, że człowiek jest w stanie przetrwać wszędzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Brytyjski alpinista i podróżnik, Bear Grylls, stosuje w praktyce rozmaite techniki przetrwania, ryzykując życie w najniebezpieczniejszych miejscach na ziemi. Można będzie zobaczyć jak Grylls zostaje zrzucony z helikoptera na dno głębokiego kanionu w Alabamie. Potem wspina się na ogromne drzewo i dociera na brzeg rwącej rzeki. Z kawałków drewna buduje tratwę, którą spływa z biegiem rzeki aż na krawędź niebezpiecznego wodospadu. W lesie Grylls spotyka dzikiego niedźwiedzia. Utyka bez latarki w ogromnej wapiennej jaskini. W kolejnych epizodach prowadzący pokonuje zamarznięte wodospady, poluje na renifery i stawia czoło bardzo niskim temperaturom za północnym kołem podbiegunowym. Wszystko po to, by udowodnić, że człowiek może przetrwać w najbardziej nieprzyjaznych warunkach.

W tym odcinku

W tym wydaniu Bear Grylls zabiera nas na niebezpieczną wyprawę do Państwa Środka. W Azji prowadzący stosuje swoje sprawdzone techniki przetrwania, udowodniając nam tym samym, że człowiek jest w stanie przetrwać wszędzie.

Zobacz także