Szkoła (67)

Szkoła (67)

serial paradokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Sabina Głuch, Aleksandra Żurecka
W skrócie:Edyta z gimnazjum jest zakochana w licealiście. Nastolatka jest przekonana, że chłopak nigdy się z nią nie umówi. Tymczasem on zaprasza ją na randkę. Edyta panikuje, bo nie umie się całować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać. Tłem im przygód jest Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcącego nr 44 w Krakowie, które znajdują się pod opieką dyrektora, Stanisława Chlebowskiego (Tadeusz Łomnicki).

W tym odcinku

Edyta z gimnazjum jest zakochana w licealiście, Kubie. Nastolatka jest jednak przekonana, że chłopak nigdy się z nią nie umówi. Tymczasem okazuje się, że dziewczyna podoba się starszemu koledze. W końcu chłopak zaprasza ją na randkę. Edyta boi jednak się, że się przed nim skompromituje, ponieważ nie umie się całować. Jej koleżanka daje jej lekcje w szkolnej toalecie, gdzie zostają przyłapane przez kolegów Kuby. Iwona jest zafascynowana Lady Gagą i stara się upodobnić do swojej idolki. Mimo upomnień nauczycieli, dziewczyna ubiera się coraz odważniej. Do szkoły zostaje wezwana matka uczennicy, co nie przynosi żadnych efektów. Pewnego dnia Iwona przewraca się na swoich wysokich obcasach i w zemście oskarża nauczycielkę chemii, że ta ją popchnęła.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także