Sześć stóp pod ziemią 4 (7/12)

Sześć stóp pod ziemią

sezon 4 odc. 7/12

(Six Feet Under 4: The Dare)

serial obyczajowy USA 2004   od 16 lat
Występują:Peter Krause, Michael C. Hall, Frances Conroy, Lauren Ambrose
Reżyseria:Peter Webber
W skrócie:Claire niepokoi się o Davida i spędza u niego kilka nocy. Rico chce zakończyć romans z Sophią. Dostrzega go Vanessa, która robi mu awanturę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles. Nathaniel Fisher, właściciel zakładu pogrzebowego, ginie w wypadku samochodowym. Po tej tragedii szefem firmy zostaje jego starszy syn, Nate (Peter Krause). Śmierć seniora powoduje wiele zmian w życiu rodziny. Ruth (Frances Conroy) przestaje tłumić swą skłonność do romansów. David (Michael C. Hall) nie musi już dłużej ukrywać homoseksualizmu. Najmłodsza z rodziny Fisherów, Claire (Lauren Ambrose), swą niezależność podkreśla nadużywaniem narkotyków. Tymczasem Nate poznaje nową dziewczynę, Brendę (Rachel Griffiths).

W tym odcinku

Claire niepokoi się o Davida, który zmaga się z atakami paniki. Nie chce, żeby był sam i spędza kilka nocy w jego mieszkaniu. Rico spotyka się z Sophią z zamiarem zakończenia ich romansu. Niestety, dostrzega go Vanessa, która robi mu awanturę z tego powodu a następnie wyrzuca z mieszkania. Ruth i Bettina spotykają się w domu Sarah. Kobiety spędzają razem czas, podczas gdy George izoluje się od ich towarzystwa i ogląda w samotności telewizję. Ruth jest zaskoczona, gdy siostra mówi, że George przypomina jej Nathaniela. Romans Brendy i Nate'a rozwija się. Keith wyznaje znajomemu z pracy, że jest homoseksualistą. Otrzymuje listy z obraźliwymi podtekstami. Edie przekonuje Claire, by pokazała swoje zdjęcia na zajęciach z fotografii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)