Szansa na sukces: Stenia Kozłowska

program muzyczny   b.o.
W skrócie:Piosenki Steni Kozłowskiej. Debiutowała w roku 1965 po powrocie z Francji, gdzie spędziła 20 lat. Koncertowała w kraju i za granicą. Wycofała się z życia artystycznego w połowie lat 80.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorski program Elżbiety Skrętkowskiej emitowany na antenie TVP 2 od 1993 roku. Debiutujący amatorzy wykonują utwory gwiazd polskiej sceny muzycznej, które są jurorami danego odcinka. Szansę na występ mają zarówno osoby uzdolnione muzycznie, jak i wyróżniające się ciekawą osobowością. Nagrodą dla zwycięzcy jest możliwość zaśpiewania piosenki z artystą oraz coroczny występ wszystkich finalistów w Sali Kongresowej w Warszawie. Program prowadzi Wojciech Mann.

W dzisiejszym wydaniu programu widzowie słuchać będą piosenek Steni Kozłowskiej. Artystka debiutowała na scenie w roku 1965 po powrocie z Francji, gdzie spędziła blisko 20 lat. Koncertowała zarówno w kraju, jak i za granicą - w wielu krajach Europy, w Afryce oraz w USA, Kanadzie i Australii. Wycofała się ze sceny w połowie lat 80. Uczestnicy programu zaśpiewają największe przeboje wokalistki, wśród których znajdą się utwory: "Czy to walc", "Daj mi świat" czy "Do szczęścia blisko".

Twórcy (pokaż wszystkich)