Szansa na sukces: Piasek

program muzyczny   b.o.
Występują:Andrzej Piasek Piaseczny
W skrócie:Do kolejnego wydania programu Elżbieta Skrętkowska zaprosiła Andrzeja Piasecznego. Od najmłodszych lat interesował się muzyką. Dziś jest gwiazdą piosenki. Usłyszymy jego wielkie przeboje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorski program Elżbiety Skrętkowskiej emitowany na antenie TVP 2 od 1993 roku. Debiutujący amatorzy wykonują utwory gwiazd polskiej sceny muzycznej, które są jurorami danego odcinka. Szansę na występ mają zarówno osoby uzdolnione muzycznie, jak i wyróżniające się ciekawą osobowością. Nagrodą dla zwycięzcy jest możliwość zaśpiewania piosenki z artystą oraz coroczny występ wszystkich finalistów w Sali Kongresowej w Warszawie. Program prowadzi Wojciech Mann.

Do kolejnego wydania programu Elżbieta Skrętkowska zaprosiła Andrzeja Piasecznego. Wokalista od najmłodszych lat interesował się muzyką i - podobnie jak uczestnicy "Szansy na sukces" - on także próbował swoich sił w różnych programach. Dziś jest gwiazdą polskiej piosenki i jurorem w tym programie. Uczestnicy wykonają jego wielkie przeboje, takie jak: "Teraz płacz", "Jeszcze bliżej" czy "Szczęście jest blisko".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)