Szansa na sukces: Justyna Steczkowska

program rozrywkowy   b.o.
Występują:Justyna Steczkowska
W skrócie:Amatorzy śpiewają piosenki z repertuaru Justyny Steczkowskiej. Drogę do kariery otworzyło jej zwycięstwo w 'Szansie na sukces' w 1994 roku. Była to jedna z wielu wygranych w jej karierze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorski program Elżbiety Skrętkowskiej emitowany na antenie TVP 2 od 1993 roku. Debiutujący amatorzy wykonują utwory gwiazd polskiej sceny muzycznej, które są jurorami danego odcinka. Szansę na występ mają zarówno osoby uzdolnione muzycznie, jak i wyróżniające się ciekawą osobowością. Nagrodą dla zwycięzcy jest możliwość zaśpiewania piosenki z artystą oraz coroczny występ wszystkich finalistów w Sali Kongresowej w Warszawie. Program prowadzi Wojciech Mann.

Amatorzy zaśpiewają tym razem piosenki z repertuaru Justyny Steczkowskiej. Drogę do kariery na scenie otworzyło wokalistce zwycięstwo w "Szansie na sukces" w 1994 roku. Artystka zachwyciła wówczas jury własną interpretacją utworu "Boskie Buenos". Była to jedna z wielu wygranych w karierze artystki. Steczkowska jest laureatką m.in. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu 1994 oraz Fryderyków 1996. Piosenkarka jest bardzo wszechstronną artystką. Na swoim koncie ma hity muzyczne takie jak: "Dziewczyna szamana", "Grawitacja" czy "Na koniec świata", ale także role filmowe - występowała m.in. w filmie Magdaleny Łazarkiewicz - jest także autorką tekstów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)