Świat według Bundych (75)

Świat według Bundych (75)

(Married with Children 4)

serial komediowy USA 1989-1990   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, David Faustino, Christina Applegate, Katey Sagal
W skrócie:Al. zostaje zaproszony do swej byłej szkoły, gdzie na balu ma udekorować zwycięską drużynę sportową. Bud także wybiera się na tę imprezę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Klan Bundych składa się z czterech osób. Głowa rodziny, Al (Ed O'Neill), jest sprzedawcą w sklepie z damskim obuwiem. Nie zarabia zbyt wiele, a musi utrzymać całą rodzinę. Głównym zajęciem jego żony Peggy (Katey Sagal) jest bowiem wypoczywanie na sofie, oglądanie telewizji oraz jedzenie słodyczy. Kelly (Christina Applegate), ich starsza córka, uwielbia spotykać się z chłopakami i choć nie grzeszy inteligencją, czasem zachowuje się nad wyraz rozsądnie. Jej młodszy brat Bud (David Faustino) przeżywa niekończące się frustracje, spowodowane brakiem powodzenia u płci przeciwnej, lecz jest wytrwały i nigdy się nie poddaje. Ostatnim, ale nie mniej ważnym członkiem rodziny jest pies Buck.

W tym odcinku

Al. zostaje zaproszony na uroczystość do swojej byłej szkoły średniej, gdzie podczas balu ma udekorować drużynę, która wygrała zawody sportowe. Bundy jest zaszczycony tym wyróżnieniem. Przygotowuje z tej okazji długie przemówienie. Bud wybiera się na tę imprezę w towarzystwie szkolnej piękności, Heather (Tiffani Thiessen). Kelly zastanawia się, dlaczego brat zaprosił na bal dziewczynę, która tak okrutnie zadrwiła z niego przed pięciu laty.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także