Sushi z East Side

7.1/10

(East Side Sushi)

FILM OBYCZAJOWY USA 2014   od 12 lat
Występują:Yutaka Takeuchi, Diana Elizabeth Torres, Rodrigo Duarte Clark, Kaya Jade Aguirre
Reżyseria:Anthony Lucero
W skrócie:Juana od wielu lat zarabia na utrzymanie, pracując w kuchni. Pewnego dnia dostaje posadę asystentki kuchennej w japońskiej restauracji. Okazuje się, że ma niezwykły talent do przygotowywania sushi.
Samotna latynoska matka, z trudem wiążąca koniec z końcem, trafia do kuchni w japońskiej restauracji, gdzie ujawnia swój niezwykły talent do sushi. Czy uda się jej otworzyć własny sushibar? Ujmujące.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 1 marca
za 6 dni
10:00 HBO
wtorek, 6 marca
za 11 dni
14:55 HBO
środa, 7 marca
za 12 dni
7:35 HBO

Opis

Juana (Diana Elizabeth Torres) to samotna matka o latynoskim pochodzeniu. Od lat zarabia na utrzymanie, pracując w kuchni. Pewnego dnia dostaje posadę asystentki kuchennej w japońskiej restauracji. Okazuje się, że kobieta ma niezwykły talent do przygotowywania sushi, co mogłoby pomóc jej w wymarzonej karierze. Niestety, właściciel lokalu, pan Yoshida (Roji Oyama), twierdzi, że jedynie prawdziwy Japończyk może zostać mistrzem sushi. Mimo wszystkich przeciwności ambitna kobieta nie zamierza poddać się w walce ze stereotypami dotyczącymi jej płci i pochodzenia. Produkcja przypadła do gustu publiczności festiwalowej na całym świecie, zdobywając łącznie aż dziewięć nagród. Reżyserem i scenarzystą filmu jest debiutujący Anthony Lucero.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)