Surowi rodzice (4/13)

Surowi rodzice (4/13)

reality show Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:15-letnia Marta i dwa lata starszy Kamil nie okazują szacunku rodzicom i mają problemy w szkole. Niesforne nastolatki zamieszkają z Beatą i Sławomirem, którzy prowadzą rodzinny dom dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rodzice, którzy nie radzą sobie z dojrzewającymi dziećmi, korzystają z pomocy osób stosujących surowe metody wychowawcze. W każdym odcinku sprawiające problemy nastolatki zamieszkują u nowych opiekunów - w Polsce lub poza jej granicami. Zbuntowane dzieci stają się pełnoprawnymi członkami tej rodziny. Muszą zaangażować się w codzienne obowiązki, zaopiekować się młodszym rodzeństwem i dostosować się do reguł panujących w ich tymczasowym domu. W trakcie wyjazdu każdy uczestnik dostanie przejmujący list od swoich prawdziwych opiekunów. Celem programu jest poprawienie wzajemnych relacji dzieci i rodziców.

15-letnia Marta traktuje matkę jak swoją służącą, pali papierosy i okłamuje rodziców. Została wyrzucona z gimnazjum, gdyż zastraszała koleżanki i podczas jednej z kłótni napluła nauczycielce prosto w twarz. 17-letni Kamil nie okazuje szacunku matce i chodzi na wagary. Podczas jednej z imprez, które zorganizował w domu, jego koledzy zniszczyli wannę w łazience i rzucali przez okno jajkami w ludzi. Niesforne nastolatki zamieszkają z Beatą i Sławomirem, którzy prowadzą rodzinny dom dziecka w koło Gołdapi. Wychowują dziewięcioro dzieci, stosując konsekwentne zasady.