Surowi rodzice (12)

Surowi rodzice (12)

reality show Polska 2012   b.o.
W skrócie:16-letnia Judyta jest uczennicą gimnazjum. Wagaruje i oszukuje matkę,13-letnia Natalia ma na koncie kilka ucieczek z domu. Obie zbuntowane nastolatki trafiają pod dach Wioletty i Marka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 31 października
za 8 dni
14:00 TLC
niedziela, 3 listopada
za 11 dni
9:00 TLC

Opis

Rodzice, którzy nie radzą sobie z dojrzewającymi dziećmi, korzystają z pomocy osób stosujących skuteczne metody wychowawcze. W każdym odcinku dwoje sprawiających problemy nastolatków wyjeżdża na drugi koniec Polski, by zamieszkać przez tydzień u nowych opiekunów. Zbuntowane dzieci stają się pełnoprawnymi członkami tej rodziny. Muszą zaangażować się w codzienne obowiązki, zaopiekować się młodszym rodzeństwem i dostosować się do reguł panujących w ich tymczasowym domu. W trakcie wyjazdu każdy uczestnik dostanie przejmujący list od swoich prawdziwych opiekunów. Celem programu jest poprawienie wzajemnych relacji dzieci i rodziców.

Szesnastoletnia Judyta jest uczennicą trzeciej klasy gimnazjum. Wagaruje i oszukuje matkę, a czas poświęca wyłącznie swoim znajomym, którzy również nie przykładają się do nauki. Trzynastoletnia Natalia ma na koncie kilka ucieczek z domu. Dziewczyna od roku pali papierosy. Jej matka skarży się, że córka nie ma do niej szacunku i podkrada pieniądze. Obie zbuntowane nastolatki trafiają pod dach Wioletty i Marka. W ich rodzinie panują jasne zasady, wszyscy darzą się szacunkiem i potrafią ze sobą rozmawiać.

Zobacz także