Superciężka pomoc drogowa (4)

(Heavy Rescue: 401: Anything Can Happen)

serial dokumentalny USA 2016-2017   od 12 lat
W skrócie:Potężne burze śnieżne utrudniają poruszanie się kierowcom po drodze. Dochodzi do licznych wypadków. Pomoc drogowa dla ciężkich pojazdów spieszy na pomoc poszkodowanym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 25 października
za 11 dni
16:35 Fokus TV

Opis

Kolejny show producentów serii "Autostrada przez piekło". Tym razem twórcy przedstawiają wyzwania ekip pracujących na kanadyjskich trasach szybkiego ruchu. Przekonamy się, ile wysiłku kosztuje utrzymanie przejezdności m.in. Ontario Highway 401- najbardziej ruchliwej trasy w Ameryce Północnej. Zobaczymy skutki potężnych burz śnieżnych, ogromne karambole i przewrócone ciężarówki. Poznamy ludzi, którzy dbają o to, by autostrada była otwarta bez względu na warunki atmosferyczne: odśnieżają, holują uszkodzone pojazdy i usuwają inne przeszkody. Przekonamy się również, jak wygląda praca tamtejszej policji drogowej oraz zadania centrum zarządzania, działającego przy Ministerstwie Transportu.

W tym odcinku

W centrum niewielkiego miasta dochodzi do groźnego wypadku - ciężarówka wjeżdża w budynek. Na miejsce jadą James Ireland i Bubba Semple z Classic Towing. Ich zadanie polega na wyciągnięciu pojazdu, nie doprowadzając przy tym do runięcia całej konstrukcji. Kevin Richardson z Metro Towing ma mnóstwo problemów z ciężarówką z przyczepą, która utknęła w błocie. Sonny Subra z firmy Steve's Towing musi pokonać korki i frustrację, spiesząc do pilnego wezwania.

Zobacz także