SuperPies (22)

SuperPies (22)

magazyn poradnikowy Polska 2019   od 7 lat
W skrócie:Aneta Awtoniuk odwiedza Dorotę Deląg. Aktorka niedawno zaadoptowała suczkę Milaszę i behawiorystka sprawdzi, jak pupil radzi sobie w nowym miejscu. Specjalistka udzieli właścicielce cennych wskazówek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk pokaże, jak mądrze wychować psa. W każdym odcinku programu pojawią się dwie rodziny, w tym gwiazda, ze swoimi pupilami. Specjalistka pomoże uczestnikom w poskromieniu ich czworonożnych przyjaciół. Wyjaśni m.in., skąd biorą się nieporozumienia i jak je skutecznie rozwiązywać.

Aneta Awtoniuk jeszcze raz odwiedzi Dorotę Deląg. Aktorka niedawno zaadoptowała suczkę Milaszę i behawiorystka sprawdzi, jak pupil radzi sobie w nowym miejscu. Specjalistka udzieli też właścicielce kilku wskazówek dotyczących dalszej opieki nad czworonogiem. Dzisiejszy gość wymieni się doświadczeniami z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Na koniec Aneta Awtoniuk uda się pod Warszawę, gdzie spotka berneńczyka o imieniu Afra. Prawie 50-kilogramowy pies ma dużo siły, a lubiąc dokazywać jak szczeniak, może komuś zrobić krzywdę.

Twórcy (pokaż wszystkich)