Strumień namiętności (11)

8.8/10

(Torrente)

telenowela Wenezuela 2008   od 12 lat
Występują:Luciano D'Alessandro, Maritza Bustamante, Gioia Arismendi, Sandra De Abreu
Reżyseria:Claudio Callao, Omar Hurtado
W skrócie:Bayardo grozi, że zabije chłopaka Chari, która postanawia odejść z domu i wziąć ślub z ukochanym. Checo, którego wynajął Gabaldon, dowiaduje się o ślubie...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ana Julia Briceno Maritza (Bustamante) wydaje się być kobietą sukcesu. Pracuje w szpitalu jako ginekolog położnik, a prywatnie jest szczęśliwą mężatką. Jej mąż Reinaldo Gabaldon jest pediatrą. Zawsze też może liczyć na pomoc swojej najlepszej przyjaciółki Valerii Velutini (Anabell Rivero). Jednak Ana Julia nie czuje się w pełni szczęśliwą kobietą. Okazało się, że posiada wadę anatomiczną, która nie pozwoli jej urodzić dziecka, o czym zawsze marzyła. Ana Julia zwierza się ze swoich problemów Valerii. Przyjaciółka proponuje, że przyjmie zapłodnioną in vitro komórkę jajową i urodzi jej dziecko. Ana Julia zgadza się na takie rozwiązanie, pod warunkiem, że jej mąż nie będzie nic o tym wiedział. Zabieg sztucznego zapłodnienia udaje się i Valeria oczekuje dziecka swojej przyjaciółki. Jednak życie wystawia na bardzo ciężką próbę przyjażń dwóch kobiet. Pewnego dnia Ana Julia wybiera się na konferencję naukową do Brazylii. Samolot, na pokładzie którego lekarka odbywa podróż, ulega katastrofie nad amazońską dżunglą. Wszyscy pasażerowie i członkowie załogi zostają uznani za zmarłych. Mijają dni, ból po śmierci najbliższej osoby zbliża do siebie Reinaldo i Valerię, para spędza razem noc. Ich wzajemna fascynacja rośnie. Tymczasem Ana Julia jako jedyna przeżywa katastrofę samolotu. Jest ranna i traci pamięć. W dżungli odnajduje ją były policjant Bayardo Santa Cruz i pomaga wrócić do zdrowia. Zanim kobieta odzyska pamięć, czeka ją jeszcze wiele dramatycznych przeżyć; między innymi niesprawiedliwe osadzenie w więzieniu. Kiedy po długim czasie Ana Julia wraca do swojego domu, nie może uwierzyć własnym oczom; jej mąż ożenił się z jej najlepszą przyjaciółką i wspólnie wychowują jej córeczkę. Ana Julia próbuje odzyskać to, na czym zależy jej najbardziej, ale Valeria nie potrafi tak łatwo zrezygnować z życia, do które zdążyła pokochać.

W tym odcinku

Bayardo grozi, że zabije chłopaka Chari. Dziewczyna postanawia odejść z domu i wziąć ślub z ukochanym. Checo, którego wynajął Gabaldon, dowiaduje się o ślubie. Reinaldo pyta się bliskich, co sądzą o jego związku z Valerią. Ana Julia zwraca się do policji z prośbą o ustalenie tożsamości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)