Stawka warta tuńczyka: Rodzinne połowy (2)

Stawka warta tuńczyka: Rodzinne połowy (2)

(Wicked Tuna 8: Game of Fins)

serial dokumentalny USA 2018   od 12 lat
W skrócie:W drugim tygodniu zmagań rodzeństwo z Pinwheela dedykuje sukcesy pamięci zmarłego przyjaciela. Do załogi Fish Hawk dołącza nowy rybak. Od razu wszyscy zauważają, że jest niezwykle zmotywowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy śmiałków z Gloucester w stanie Massachusetts, którzy wraz z nadejściem długo wyczekiwanego lata próbują schwytać tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie jest ryzykowną grą, w której można stracić tysiące dolarów. Kamery śledzą codzienne zmagania na oceanie. Załogi mierzą się nie tylko z ekstremalnymi warunkami pogodowymi, ale i rywalami. To z pewnością nie będzie łatwy sezon. Kapitanowie muszą bowiem pogodzić się z tragiczną i niespodziewaną stratą kompana. Trzeba jednak wybrać się na łowy niezależnie od okoliczności. Tak z pewnością uczyniły niezastąpiony towarzysz. Nie zabraknie emocjonujących zwrotów akcji, które do końca będą trzymać w napięciu. Łódź Wicked Pissah do tej pory nie uważana była za faworyta. Teraz nagle wysunie się na prowadzenie. Widzowie przekonają się, czy uda się jej utrzymać przewagę. Wiadomo bowiem, że w tak kapryśnej branży wszystko jest możliwe.

W tym odcinku

W drugim tygodniu zmagań rodzeństwo z Pinwheela postanawia zadedykować swoje sukcesy pamięci zmarłego przyjaciela. Tymczasem do załogi Fish Hawk dołącza nowy rybak. Od razu wszyscy zauważają, że jest niezwykle zmotywowany. Niebawem będzie można się przekonać, która ekipa odnotowuje najlepsze wyniki i trafi na szczyt tabeli wyników.

Zobacz także