StartUp (9)

StartUp (9)

6.7/10

(Hostile Takeover)

serial kryminalny USA 2016   od 16 lat
Występują:Martin Freeman, Adam Brody, Edi Gathegi, Otmara Marrero
Reżyseria:Ben Ketai
W skrócie:Alex wywołuje sensację w GenCoin, co stawia Izzy w złym świetle. Nick z Rolandem jednoczą się w obliczu problemu. Izzy podejmuje decyzję, która jest w opozycji do wcześniejszych działań zespołu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miami, początek XXI wieku. Zdesperowany bankier Nick Talman (Adam Brody) musi ukryć skradzione pieniądze. Haitańsko-amerykański przywódca gangów Ronald Dacey (Edi Gathegi) chce zacząć działać legalnie. Kubańsko-amerykański haker Izzy Morales (Otmara Marrero) ma pomysł, który zrewolucjonizuje samą przyszłość pieniędzy. Zmuszeni do współpracy, nieświadomie tworzą swoją wersję amerykańskiego snu - zorganizowanej przestępczości 2.0. "StartUp" to amerykański serial stworzony przez Bena Ketaia, w którym jedne z głównych ról zagrali: Adam Brody, Edi Gathegi, Otmara Marrero, Martin Freeman czy Ron Perlman.

W tym odcinku

Alex wywołuje sensację w GenCoin, co stawia Izzy w kompromitującej sytuacji. Nick z Rolandem jednoczą się w obliczu nowego problemu. Izzy podejmuje decyzję, która jest w opozycji do wcześniejszych działań zespołu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)