StartUp (6)

StartUp (6)

6.7/10

(Bootstrapped)

serial kryminalny USA 2016   od 16 lat
Występują:Martin Freeman, Adam Brody, Edi Gathegi, Otmara Marrero
Reżyseria:Luis Prieto
W skrócie:Ronald idzie do domu Nicka, aby zaakceptować ofertę wykupu. Grozi Nickowi, kiedy dowiaduje się, że pieniądze zniknęły. Izzy kontaktuje się z dawnym znajomym ze szkoły i trafia na obiecujący trop.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miami, początek XXI wieku. Zdesperowany bankier Nick Talman (Adam Brody) musi ukryć skradzione pieniądze. Haitańsko-amerykański przywódca gangów Ronald Dacey (Edi Gathegi) chce zacząć działać legalnie. Kubańsko-amerykański haker Izzy Morales (Otmara Marrero) ma pomysł, który zrewolucjonizuje samą przyszłość pieniędzy. Zmuszeni do współpracy, nieświadomie tworzą swoją wersję amerykańskiego snu - zorganizowanej przestępczości 2.0. "StartUp" to amerykański serial stworzony przez Bena Ketaia, w którym jedne z głównych ról zagrali: Adam Brody, Edi Gathegi, Otmara Marrero, Martin Freeman czy Ron Perlman.

W tym odcinku

Ronald idzie do domu Nicka, aby zaakceptować ofertę wykupu. Grozi Nickowi, kiedy dowiaduje się, że pieniądze zniknęły. Izzy kontaktuje się z dawnym znajomym ze szkoły i trafia na obiecujący trop, który pozwoli im wydostać się z kłopotów. Z kolei Ronald sugeruje, by zebrać wszystkie posiadane przez nich pieniądze na biuro ze stażystami, aby inwestorzy potraktowali ich poważnie. Zainteresowany GenCoin Benny chce wiedzieć, kim są inni inwestorzy oraz by jego prawnicy sprawdzili księgi firmy. Phil rzuca ciało Maddie do kanału, w którym pływa aligator. Taylor zrywa z Nickiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)