Starsza pani musi fiknąć (6)

Starsza pani musi fiknąć (6)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Paweł Fajdek
W skrócie:Paweł Fajdek wyrusza z ojcem na wyprawę do Jordanii. Pierwszą atrakcją jest flyboard. Potem oczom podróżników ukaże się bezkres pustyni. Pokonają kilkaset kilometrów, by dotrzeć do obozu Beduinów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rodzice i ich dorosłe dzieci mają szansę zrealizować marzenia, których dotąd nie mogli spełnić, a także spędzić ze sobą czas. W programie pojawią się takie atrakcje jak: nurkowanie z rekinami, jazda terenowa po największych wydmach świata, sandboarding, skok do wodnej jaskini czy safari w otwartym samochodzie. Niejednokrotnie podejmowane przez uczestników wyzwania okażą się ekstremalnie trudne. Każde z zadań pozwoli im jednak odkryć coś, czego nie wiedzieli o swoich towarzyszach. Wspólne spędzone chwile zapamiętają na zawsze. W programie wezmą udział: Dawid Kwiatkowski, Paweł Fajdek, Andrzej Piaseczny oraz pięć innych par.

Paweł Fajdek przygotowuje dla taty Waldemara podróż, która ma być małą zemstą za wychowanie go twardą ręką. Ich celem jest Jordania. Wizyta rozpocznie się niezbyt fortunnie - od zgubionego bagażu pana Waldemara. Pierwsza atrakcja to flyboard. Potem oczom podróżników ukaże się bezkres pustyni. Pokonają kilkaset kilometrów drogi prowadzącej do obozu Beduinów, gdzie spędzą urozmaicony wieloma atrakcjami wieczór i całą noc. Cały szlak pokonają aż trzema środkami lokomocji: samochodem, wiatrakowcem oraz na grzbiecie wielbłąda. Wspólny spacer po pustynnych, skalistych bezdrożach okraszony mnóstwem wspomnień z dziecięcych lat Pawła Fajdka - to chwila oddechu, czas prawdziwych męskich rozmów, a także wzruszeń, na które w codziennym, szybkim życiu, rzadko sobie pozwalają. Ojca i syna czeka jeszcze siłowanie się na rękę z arabskim mistrzem, bujanie się na wielkiej huśtawce i wiele innych niecodziennych doznań.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także