Star Trek: Enterprise: Fala uderzeniowa - cześć 1 (26)

Star Trek: Enterprise: Fala uderzeniowa - cześć 1 (26)

(Enterprise: Shockwave: Part 1)

serial SF USA 2002   od 7 lat
Występują:Scott Bakula, John Billingsley, Jolene Blalock, Dominic Keating
Reżyseria:Allan Kroeker
W skrócie:Załoga zostaje niesłusznie oskarżona o spowodowanie tragedii na obcej planecie. W wyniku wybuchu ginie kilka tysięcy ludzi. Gwiezdna Flota nakazuje ekipie Archera opuszczenie tego miejsca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

XXII wiek. Z Ziemi w głąb Galaktyki wyrusza statek kosmiczny. Kapitan Jonathan Archer wraz z załogą muszą wypełnić misję, od powodzenia której zależy przyszłość naszej planety. Okazuje się, że bezpieczeństwu Ziemi zagraża obca cywilizacja. Astronauci próbują uniemożliwić atak przeciwników.

W tym odcinku

Załoga zostaje niesłusznie oskarżona o spowodowanie tragedii na obcej planecie, gdzie przebywała z misją badawczą. W wyniku olbrzymiego wybuchu kilka tysięcy mieszkańców ponosi śmierć. W tej sytuacji Gwiezdna Flota poprzez admirała Forresta nakazuje ekipie kapitana Archera opuszczenie tego miejsca. Dzięki informacjom od Danielsa, który odbył podróż w czasie z przyszłości, Jonathan orientuje się, że wypadek na obcej planecie nie był dziełem przypadku. W rzeczywistości stanowi on część zbrodniczych planów Sulibanów, których celem jest sabotaż misji "Enterprise". Archer wraz z Danielsem przenosi się w czasie, aby ich powstrzymać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)