Star Trek: Enterprise 4: Terra Jeden (21)

Star Trek: Enterprise 4: Terra Jeden (21)

(Enterprise 4)

serial SF USA 2005   od 7 lat
Występują:Jolene Blalock, Scott Bakula, Connor Trinneer, Dominic Keating
Reżyseria:Marvin V. Rush
W skrócie:Paxton, szowinistyczny przywódca rasy ludzkiej, bierze Tripa i T'Pol za zakładników. Grozi zniszczeniem miejsca dowodzenia floty gwiezdnej, jeśli wszyscy kosmici szybko nie opuszczą Ziemi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja najnowszej serii rozgrywa się w XXII wieku, dokładnie sto lat przed Jamesem T. Kirkiem, sławnym dowódcą statku gwiezdnego o tym samym imieniu. Star Trek: Enterprise rozgrywa się w czasie, kiedy podróże międzygalaktyczne są jeszcze w powijakach. Kapitan Jonathan Archer (Scott Babula) wraz z załogą badaczy przemierza galaktykę pierwszym ziemskim statkiem: Enterprise NX-01. Jako pionierzy, zwiedzający odległe przestworza kosmosu, kontynuują podróż i są świadkami kolejnych cudów i zagadek czyhających na nich na ostatecznej granicy. Poszukują nowych oznak życia i innych cywilizacji.

W tym odcinku

Paxton, przywódca rasy ludzkiej znany z szowinistycznych poglądów, bierze Tripa i T'Pol za zakładników. Mężczyzna grozi, że zniszczy miejsce dowodzenia całej floty gwiezdnej, jeśli wszyscy kosmici natychmiast nie opuszczą Ziemi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)