Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (267)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (267)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Ojciec i syn są świadkami niepokojącej sceny. Na leśnej polanie dwóch mężczyzn szarpie młodą kobietę. Walczak i Wach badają okoliczności sprawy. Sara twierdzi jednak, że doszło do nieporozumienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Ojciec i syn, bawiąc się dronem, przypadkowo rejestrują niepokojącą scenę: na leśnej polanie dwóch mężczyzn szarpie młodą kobietę. Walczak i Wach badają okoliczności sprawy. Dziewczyna, która ma na imię Sara, twierdzi jednak, że wszystko jest w porządku i doszło do nieporozumienia. Rzekomy atak w lesie to tylko artystyczna prowokacja, którą przeprowadził jej chłopak, Jerzy. Nieco później w tym samym lesie znalezione zostają zwłoki czterdziestoletniego mężczyzny. Okazuje się, że Sara i Jerzy byli jednymi z ostatnich osób, które widziały ofiarę żywą. Kryminalni próbują połączyć ze sobą obie sprawy. Tymczasem Hieronim ukrywa się u Amelii i pogrąża w coraz większej paranoi. Jest przekonany, że jego prześladowcy go odnaleźli.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także