Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (250)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (250)

7.6/10
serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Znalezione zostają zwłoki ekologa, który śledził myśliwych organizujących w lesie imprezy. Jawor i Górska podejrzewają, że mężczyzna został przypadkowo postrzelony w trakcie polowania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Znalezione zostają zwłoki ekologa, który śledził grupę myśliwych, organizujących w lesie imprezy. Jawor i Górska podejrzewają, że mężczyzna został przypadkowo postrzelony w trakcie polowania. Policjantka wraz z Bolkiem ustala, z której broni padł śmiertelny strzał. Kinga, która wpadła z wizytą do kolegów, stwierdza jednak, że obrażenia rannego nie powstały na skutek wypadku. Jej zdaniem ekolog jest ofiarą egzekucji. Psycholożka prosi też Jawora i Górską o pomoc we własnej sprawie. Brat Kingi po raz kolejny został pobity pod kamienicą, którą interesował się ich zmarły ojciec. Profilerka chce wyjaśnić tę tajemnicę. Po godzinach kobieta śledzi też pedofila, który niedawno wyszedł na wolność.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także