Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (214)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (214)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Jawor i Górska badają sprawę śmierci samotnej kobiety, Anny. Historia życia ofiary jest tragiczna, co pozwala podejrzewać samobójstwo. Kilka lat wcześniej syn Anny został zamordowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Oficerowie Jawor i Górska badają sprawę śmierci samotnej kobiety, Anny. Historia życia ofiary jest tragiczna, co pozwala podejrzewać samobójstwo. Kilka lat wcześniej synek Anny został zamordowany, a sprawa nigdy nie została wyjaśniona. Kobieta obwiniała się o śmierć dziecka i walczyła z depresją, a jednocześnie usiłowała dowiedzieć, co tak naprawdę się wydarzyło. Kryminalni dowiadują się, że przed śmiercią Anna podążała nowym tropem. Ciotka posterunkowego Wojtali, którą był zmuszony przyjąć pod swój dach, już zaczęła urządzać mu mieszkanie. Jawor ma nadzieję, że ta sytuacja będzie dla mężczyzny cenną nauczką. Nieoczekiwanie z kryminalnymi kontaktuje się Kinga Wilk, która zaprasza ich na piwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także