Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (213)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (213)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Oli Latoszek zostaje przydzielony jako partner Krzysztof Kopczyk. Doświadczony policjant nie radzi sobie w terenie. Nowo uformowany zespół ma zająć się porwaniem pięcioletniej Julki z placu zabaw.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Oli Latoszek zostaje przydzielony nowy partner. To doświadczony policjant Krzysztof Kopczyk. Mężczyzna jednak ostatnie lata służby spędził za biurkiem i nie radzi sobie w terenie, co budzi irytację Oli. Świeżo uformowany zespół ma się zająć zniknięciem pięcioletniej Julki, którą uprowadzono z placu zabaw. Policjanci odkrywają, że dziecko porwała nastolatka o imieniu Dobrawa. Okazuje się ona starszą siostrą zaginionej Julki, która także zniknęła kilka lat wcześniej. Kryminalni muszą poznać rodzinne sekrety. Latoszek rozmawia z Kubisem na temat Bruna Sawickiego. Zastanawiają się, w jaki sposób można mu jeszcze pomóc.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także