Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (212)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (212)

7.6/10
serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Paulina i Kuba prowadzą sprawę hydraulika, który uważa, że jest śledzony. Kryminalni podejrzewają, że mają do czynienia z przejawem manii prześladowczej, ale szybko muszą zmienić zdanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Paulina i Kuba prowadzą sprawę hydraulika, Artura Klimczaka, który zgłosił się na policję przekonany, że ktoś go śledzi. Kryminalni podejrzewają, że mają do czynienia z przejawem niegroźnej manii prześladowczej, ale mężczyzna zdradza im pewne okoliczności, które sprawiają, że muszą zmienić zdanie. Kiedy Klimczak zostaje pobity, kryminalni zyskują pewność, że sprawa jest poważna. Tymczasem Agata, podróżując z Celiną, poznaje chłopaka, znanego jako Ćwiek, który jedzie wraz z paczką znajomych na festiwal muzyczny. Ćwiek proponuje dziewczynom, by do niego dołączyły. Celina i Agata szybko orientują się, że podróżowanie z nowym znajomym będzie znacznie wygodniejsze, ale też o wiele bardziej niebezpieczne.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także