Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (194)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (194)

7.6/10
serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Bruno razem z Latoszek prowadzi sprawę zabójstwa właściciela fundacji pomagającej ubogim dzieciom. Ślady prowadzą do rodziny zastępczej, z której Krukowiak usiłował wydostać wydostać dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Bruno Sawicki wraca z Moniką do kraju. Dawne kłótnie odeszły w przeszłość, między nimi znów dobrze się układa. Monika zastanawia się nad tym co chce zrobić z resztą życia i ma już pewne pomysły, które przedstawi Sawickiemu. Tymczasem Bruno razem z Latoszek prowadzi sprawę zabójstwa Marka Kurkowiaka, właściciela fundacji pomagającej dzieciom z ubogich rodzin. Ślady prowadzą do pewnej rodziny zastępczej, z której Krukowiak usiłował wydostać jedno z dzieci. Kryminalni szybko orientują się, że życie w tej rodzinie to nie idylla i wpadają na trop większej afery. Ola Latoszek cieszy się prezentem, jaki dostała na urodziny od Dobeckiej - oraz obecnością dawnego znajomego, który wydaje się ją adorować. W jednym i drugim wypadku czeka ją spore zaskoczenie...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także