Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (193)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (193)

7.6/10
serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Obok kamienicy znalezione zostają zwłoki, które zabetonowano tam 30 lat wcześniej. Okazuje się, że mniej więcej w tym samym czasie zniknęła kobieta, której mąż twierdził, że wyjechała do Niemiec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Obok starej kamienicy znalezione zostają zwłoki, które zabetonowano tam ponad trzydzieści lat wcześniej. Od zbrodni upłynęło bardzo dużo czasu, świadkowie niewiele pamiętają, a analizy kryminalistyczne niewiele dają. Okazuje się, że mniej więcej w tym samym czasie zniknęła młoda kobieta, której mąż twierdził, że wyjechała do pracy do Niemiec. Kryminalni idą tym tropem, podejrzewając, że mężczyzna chciał zamaskować morderstwo. Czeka ich jednak wiele zaskoczeń, a jednym z nich jest nietypowe znalezisko - odcięta ręką. Kubis prosi o pomoc Kingę Wilk, która nadal pozostaje we Wrocławiu. Okazuje się, że rękę odciął ten sam sprawca, który zabił Ewelinę Bukowską.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także