SpongeBob Kanciastoporty 6: Życie dniem/Wybielony słońcem (6)

(SpongeBob SquarePants: A Life in a Day/Sunbleached)

serial animowany USA 2008-2009   od 7 lat
W skrócie:Wszyscy zachwycają się odwagą Larry'ego. Patryk uważa, że razem ze Spongem powinni postąpić tak jak on. Gąbka ma jednak co do tego wątpliwości. Sponge przesadza z kąpielami słonecznymi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 1 września
za 8 dni
8:05 Nicktoons

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Wszyscy zachwycają się odwagą Larry'ego. Patryk uważa, że razem ze Spongem powinni postąpić tak jak on. Gąbka ma jednak poważne wątpliwości. Żeby dostać się na przyjęcie w Bikini Dolnym trzeba mieć określony odcień opalenizny. Sponge przesadza z kąpielami słonecznymi.

Zobacz także