SpongeBob Kanciastoporty 5: Dzień zdjęć/Niewypłacalny/Black Jack (13)

(SpongeBob SquarePants: Picture Day/Pat No Pay/BlackJack)

serial animowany USA 2007-2008   od 7 lat
W skrócie:W szkole pani Puff nadchodzi dzień robienia zdjęć. Patryk zjada kraboburgery, za które nie płaci. Pan Krab zmusza go, by zarobił na przysmaki. Do Sponge'a dociera wiadomość o zaginięciu rodziców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

W szkole pani Puff nadchodzi dzień robienia zdjęć. Tymczasem Patryk zjada wiele kraboburgerów. Nie płaci jednak za jedzenie. Pan Krab zmusza go, by zarobił na przysmaki, pracując w jego restauracji. Do Sponge'a dociera smutna wiadomość - jego rodzice zaginęli.

Zobacz także