Smerfy: Rzeka czasu (206)

(Smurfing Out of Time)

serial animowany Belgia   b.o.
Reżyseria:Ray Patterson, Jose Dutillieu
W skrócie:Smerfy są zbyt zajęte, by pobawić się ze smerfikami. Maluchy wypływają łodzią na rzekę czasu. Natrafiają na przeszkodę i uszkadzają dno. Powstaje straszne zamieszanie: dzień łączy się z nocą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Niebieskie stworki zwane smerfami żyją w domkach w kształcie muchomorów. Przewodzi im Papa Smerf, który ma ponad 500 lat. Każdy smerf ma odmienny charakter i upodobania, co najlepiej oddają nadane im imiona. Zły czarownik Gargamel i jego kot Klakier próbują schwytać smerfy, aby przerobić je - według pradawnego przepisu - na złoto.

W tym odcinku

Smerfiki bardzo chcą się bawić ze smerfami. Jednak dorosłe smerfy mają własne zajęcia. Wtedy małe smerfy wybierają się po pomoc do Ojca Czasu. Jednak nie ma go u siebie, ponieważ wybrał się z Matką Naturą na piknik. Wtedy smerfiki wypływają łodzią na rzekę czasu. Natrafiają na przeszkodę i uszkadzają dno rzeki. Powstaje straszne zamieszanie: dzień łączy się z nocą i na wszystko brakuje czasu. Po wielu zmaganiach smerfikom udaje się jednak zatkać dziurę w dnie rzeki i czas wraca do normy.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także