Smaki czasu z Karolem Okrasą: Artur Barciś

magazyn kulinarny   b.o.
W skrócie:Gościem Karola Okrasy jest aktor filmowy i teatralny Artur Barciś. Artysta ma na swoim koncie współpracę z wybitnymi polskimi reżyserami m.in. Andrzejem Wajdą i Krzysztofem Kieślowskim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po "Kuchni z Okrasą" popularny mistrz sztuki kulinarnej wraca na antenę telewizyjnej Dwójki. W swoim nowym programie Karol Okrasa zaprasza swoich gości, znane postacie polskiego show-biznesu, do odkrycia własnych kulinarnych fascynacji. Jego zadaniem jest stworzenie gastronomicznego odpowiednika emocji, które nosi w sobie każda z osób goszczących w programie. Inspiracją do stworzenia wymarzonego dania mogą być m.in. wspomnienia z dzieciństwa lub fascynacja kuchnią poznaną w czasie podróży zagranicznej.

Dziś gościem Karola Okrasy jest aktor filmowy i teatralny Artur Barciś. Artysta ma na swoim koncie współpracę z wybitnymi polskimi reżyserami m.in. Andrzejem Wajdą, Krzysztofem Kieślowskim czy Władysławem Ślesickim. Widzowie polubili go za rolę w serialu "Miodowe lata", w którym wcielił się w sympatycznego kanalarza Tadeusza Norka.

Twórcy (pokaż wszystkich)