Ślubna gorączka: Marzena i Piotr (8)

Ślubna gorączka: Marzena i Piotr (8)

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Sebastian Konrad
W skrócie:Na dwa tygodnie przed ślubem Piotr wraca z Norwegii. Zauważa niepokojące zmiany w zachowaniu ukochanej. Okazuje się, że jest ona na granicy uzależnienia od przepowiedni wróżbitów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prawdziwe historie par, które przygotowują się do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu - zawarcia związku małżeńskiego. Okazuje się, że w życiu dorosłych ludzi od ich pierwszego spotkania, przez zaręczyny, ślub i wesele, może wydarzyć się bardzo dużo nieprzewidzianych problemów. Bywa, że kochające się, zgodne pary nie potrafią poradzić sobie z organizacją ceremonii. Bywa też, że pan młody lub panna młoda w ostatniej chwili rezygnuje z pojawienia się w urzędzie stanu cywilnego lub kościele. Właśnie o takich zaskakujących sytuacjach opowiadają poszczególne odcinki serialu.

W tym odcinku

Na dwa tygodnie przed ślubem Piotr wraca z Norwegii, gdzie zarabiał na wesele. Natychmiast zauważa niepokojące zmiany w zachowaniu swojej ukochanej. Kobieta zarzuca mu zdradę. Po rozmowie z nią mężczyzna dowiaduje się, że jego kobieta jest na granicy uzależnienia od przepowiedni wróżbitów i tarocistów, którzy przekazują jej różne niepokojące informacje.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także