Ślub po czterdziestce (2)

(Quadras)

serial obyczajowy Francja 2017   od 12 lat
Występują:Alix Poisson, François-Xavier Demaison, Jean-Philippe Ricci, Sarah Le Picard
Reżyseria:Melissa Drigeard, Isabelle Doval
W skrócie:Agnes wygłasza mowę, która może zniszczyć atmosferę wieczoru. Świadek pana młodego, Julien, wciąż czeka na przybycie swojej dziewczyny. Dwa lata wcześniej porzucił wielką miłość z powodu jej zdrad.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czterdziestotrzyletni Alex (François-Xavier Demaison) żeni się z Agnes (Alix Poisson). W tym szczególnym dniu młodej parze towarzyszą krewni i przyjaciele. Julien (Jean-Philippe Ricci) jest świadkiem Alexa. Wciąż czeka na swoją partnerkę, Melanie. Katia to najlepsza przyjaciółka Alex. Na ślub przybyła w towarzystwie męża, Damiena (Hubert Delattre). Wśród gości znaleźli się też m.in. przygnębiona siostra panny młodej Anne (Sarah Le Picard), Gilles (Julien Boisselier) - przyjaciel i księgowy kobiety - oraz teściowe: Sylviane i Myriam (Anne Benoit). Wieczór właśnie się rozpoczyna.

W tym odcinku

Agnes wygłasza mowę, która może zniszczyć atmosferę wieczoru. Świadek pana młodego, Julien, wciąż czeka na przybycie swojej dziewczyny Melanii. Dwa lata wcześniej porzucił swoją wielką miłość z powodu jej licznych zdrad.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)