Słoiki: Rodzinny nadbagaż (23)

Słoiki: Rodzinny nadbagaż (23)

serial paradokumentalny Polska 2014-2015   od 12 lat
W skrócie:Tomek i Sylwia pochodzą z Wałbrzycha. Gdy mężczyźnie zaproponowano awans, przeprowadzili się do stolicy. Zamieszkali w wynajętym dużym mieszkaniu z zaprzyjaźnionym małżeństwem, Przemkiem i Justyną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.

W tym odcinku

Tomek i Sylwia pochodzą z Wałbrzycha. Gdy mężczyźnie zaproponowano awans i pracę w Warszawie, przeprowadzili się do stolicy. Zamieszkali w wynajętym, dużym mieszkaniu z zaprzyjaźnionym małżeństwem, Przemkiem i Justyną. Szybko okazuje się, że wspólne mieszkanie nikomu nie wychodzi na dobre. Kobiety wiecznie się kłócą, a na dodatek Sylwia wciąż jest niezadowolona. W ostateczności Tomek, zmęczony narzekaniami żony, nawiązuje romans ze współlokatorką. Wkrótce okazuje się, że Sylwia już od dłuższego czasu nie była mu wierna.

Zobacz także