Słoiki: Harem (56)

Słoiki: Harem (56)

serial paradokumentalny Polska 2014-2015   od 12 lat
W skrócie:Katarzyna odwiedza swoją córkę w Warszawie. Poznaje jej partnera Maksymiliana, który zajmuje się medytacją oraz wykładami na temat jogi i energii zen. Uważa, że córka nie ma z nim przyszłości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 30 października
za 9 dni
2:00 ATM Rozrywka (z napisami)

Opis

Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.

W tym odcinku

Katarzyna odwiedza swoją córkę w Warszawie. Poznaje Maksymiliana, jej partnera. Katarzyna nie potrafi go zaakceptować, ponieważ uważa, że córka nie ma przyszłości u boku mężczyzny, który zajmuje się jedynie medytacją i wykładami na temat jogi i energii zen. Sytuacja komplikuje się, kiedy dziewczyna oznajmia, że jest w ciąży. Katarzyna jest załamana, ale nalega, aby córka wyszła za mąż za ojca swojego nienarodzonego dziecka. Tymczasem Maksymilian oznajmia, że nie akceptuje ślubu i mogą jedynie złożyć sobie przysięgę wierności. Podczas tej nieformalnej uroczystości pan młody nagle znika. Wkrótce wychodzi na jaw prawda o Maksymilianie.

Zobacz także