Skorpion 4 (9)

Skorpion 4 (9)

(Scorpion: It's Raining Men (of War))

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Elyes Gabel, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Jadyn Wong
Reżyseria:Antonio Negret
W skrócie:W Święto Dziękczynienia geniusze jednoczą siły z nową sąsiadką, by zniszczyć dryfującą po morzu górę śmieci. Niestety, przez nieudolność nowej kompanki, kilku członków wpada w pułapkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial twórców serii filmów "Szybcy i wściekli", który zyskał sympatię widzów na całym świecie. Scenariusz produkcji nawiązuje do życiorysu ekscentrycznego geniusza komputerowego, Waltera O'Briena (Elyes Gabel). Mężczyzna działa na granicy prawa. Swoje niezwykłe umiejętności wykorzystuje, włamując się do ściśle strzeżonych państwowych baz danych. W misjach towarzyszą mu: elektroniczny wirtuoz Happy Quinn (Jady Wong), matematyczny geniusz Sylvester Dodd (Ari Stidham) i wybitny psychiatra Toby Curtis (Eddie Kaye Thomas). W czwartej serii członkowie zespołu Skorpion muszą nawiązać współpracę z dawnym wrogiem.

W tym odcinku

W Święto Dziękczynienia geniusze jednoczą siły z nową sąsiadką, Florence, by wspólnie zniszczyć dryfującą po morzu górę śmieci. Niestety, przez nieudolność nowej kompanki, kilku członków zespołu zostaje uwięzionych na błyskawicznie rozpływającej się wyspie. Tymczasem Toby współpracuje z Cabe'em z nadzieją, że w końcu wyjaśni okoliczności śmieci ojca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także