Skorpion 4 (7)

Skorpion 4 (7)

(Scorpion: Go With Tha Flo(rence))

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Elyes Gabel, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Jadyn Wong
Reżyseria:Sam Hill
W skrócie:Trwają poszukiwania urządzenia, dzięki któremu można powstrzymać katastrofę nuklearną. Walter uczy się rozmawiać z Paige, tak by nie zasypywać ukochanej radami. Geniusze poznają nową sąsiadkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial twórców serii filmów "Szybcy i wściekli", który zyskał sympatię widzów na całym świecie. Scenariusz produkcji nawiązuje do życiorysu ekscentrycznego geniusza komputerowego, Waltera O'Briena (Elyes Gabel). Mężczyzna działa na granicy prawa. Swoje niezwykłe umiejętności wykorzystuje, włamując się do ściśle strzeżonych państwowych baz danych. W misjach towarzyszą mu: elektroniczny wirtuoz Happy Quinn (Jady Wong), matematyczny geniusz Sylvester Dodd (Ari Stidham) i wybitny psychiatra Toby Curtis (Eddie Kaye Thomas). W czwartej serii członkowie zespołu Skorpion muszą nawiązać współpracę z dawnym wrogiem.

W tym odcinku

Trwają poszukiwania urządzenia, dzięki któremu można powstrzymać katastrofę nuklearną. Tymczasem Walter uczy się rozmawiać z Paige, tak by nie zasypywać ukochanej radami. Geniusze poznają nową sąsiadkę, Florence. Kobieta postanawia ukarać ich za hałasowanie. Wpuszcza do wspólnego systemu wentylacji cuchnącą substancję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także