Skorpion 4 (4)

Skorpion 4 (4)

(Scorpion: Nuke Kids of the Block)

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Elyes Gabel, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Jadyn Wong
Reżyseria:Elodie Keene
W skrócie:Zespół Waltera bierze udział w rozbrajaniu pocisku nuklearnego. Kiedy dochodzi do wypadku, drużyna Skorpiona zostaje poddana działaniu toksycznych oparów. Mimo to geniusze muszą dokończyć misję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial twórców serii filmów "Szybcy i wściekli", który zyskał sympatię widzów na całym świecie. Scenariusz produkcji nawiązuje do życiorysu ekscentrycznego geniusza komputerowego, Waltera O'Briena (Elyes Gabel). Mężczyzna działa na granicy prawa. Swoje niezwykłe umiejętności wykorzystuje, włamując się do ściśle strzeżonych państwowych baz danych. W misjach towarzyszą mu: elektroniczny wirtuoz Happy Quinn (Jady Wong), matematyczny geniusz Sylvester Dodd (Ari Stidham) i wybitny psychiatra Toby Curtis (Eddie Kaye Thomas). W czwartej serii członkowie zespołu Skorpion muszą nawiązać współpracę z dawnym wrogiem.

W tym odcinku

Zespół Waltera uczestniczy przy rozbrajaniu starego pocisku nuklearnego. Kiedy dochodzi do wypadku, drużyna Skorpiona zostaje poddana działaniu toksycznych oparów. Mimo to geniusze muszą dokończyć swoją misję, by zapobiec detonacji. Tymczasem Paige rozmawia z Happy na temat wtrącania się w jej relację z Walterem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)