Skorpion 4 (16)

Skorpion 4 (16)

(Scorpion: Nerd, Wind and Fire)

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Elyes Gabel, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Jadyn Wong
Reżyseria:Bethany Rooney
W skrócie:Walentynki. Członkowie Skorpiona muszą pomóc lekarce i pilotowi uwięzionym w helikopterze, który rozbił się na dachu wieżowca. Tymczasem Toby i Happy czekają na wynik testów na płodność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 1 września
za 8 dni
20:30 AXN Black

Opis

Serial twórców serii filmów "Szybcy i wściekli", który zyskał sympatię widzów na całym świecie. Scenariusz produkcji nawiązuje do życiorysu ekscentrycznego geniusza komputerowego, Waltera O'Briena (Elyes Gabel). Mężczyzna działa na granicy prawa. Swoje niezwykłe umiejętności wykorzystuje, włamując się do ściśle strzeżonych państwowych baz danych. W misjach towarzyszą mu: elektroniczny wirtuoz Happy Quinn (Jady Wong), matematyczny geniusz Sylvester Dodd (Ari Stidham) i wybitny psychiatra Toby Curtis (Eddie Kaye Thomas). W czwartej serii członkowie zespołu Skorpion muszą nawiązać współpracę z dawnym wrogiem.

W tym odcinku

Walentynki. Mimo świątecznej atmosfery, członkowie Skorpiona muszą pomóc lekarce i pilotowi uwięzionym w helikopterze, który właśnie rozbił się na dachu wieżowca. Tymczasem Toby i Happy czekają na wynik testów na płodność. Sylvester uświadamia sobie, że kocha Florence.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także