Skandaliczny magazyn historyczny (7)

Skandaliczny magazyn historyczny (7)

magazyn Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:W odcinku m.in. tajemnicza śmierć dwóch ostatnich książąt mazowieckich. Widzowie dowiedzą się również, co połączyło ministra Felicjana Sławoja Składkowskiego z przedwojennym gangsterem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program przedstawia ważne fakty historyczne, ale od nieznanej strony. Wiadomo, jak zginął kat Warszawy Franz Kutchera, ale pozostaje tajemnicą, że tuż po śmierci wyprawiono mu ślub... Magazyn rozwiązuje zagadki z dziejów Europy i pokazuje największe skandale obyczajowe z życia polskich władców, np. niewinny romans Kazimierza Wielkiego, który pozbawił życia cztery osoby. Autorzy obnażą również wstydliwe wydarzenia historyczne. W programie nie zabraknie oczywiście spotkań z wybitnymi specjalistami. Na widzów czekają największe plotki, afery, skandale i zagadki kryminalne.

W odcinku m.in. tajemnicza śmierć dwóch ostatnich książąt mazowieckich i wulgarne syreny w kościele w Zagości. Widzowie dowiedzą się również, co połączyło ministra Felicjana Sławoja Składkowskiego z przedwojennym gangsterem, a także jak kawaler maltański Bartłomiej Nowodworski wysadził twierdzę Smoleńsk w przebraniu psa.

Zobacz także