Skandal 2 (5)

Skandal 2 (5)

(Scandal 2: All Roads Lead to Fitz)

serial obyczajowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Kerry Washington, Columbus Short, Tony Goldwyn, Joshua Malina
Reżyseria:Steve Robin
W skrócie:Pope i jej zespół zajmują się sprawą senatora Restona, który twierdzi, że zabił gwałciciela żony. Polityk nie docenił jednak dociekliwości Olivii i jej pracowników. Sędzia Thornton trafia do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Olivia Pope (Kerry Washington) rezygnuje z posady doradcy prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) i zakłada firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Kompletuje zespół kompetentnych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch (Henry Ian Cusick), bystry i wygadany Harrison Wright (Columbus Shor), haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield) oraz młoda prawniczka Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Od jej powodzenia zależą również jej własne losy.

W tym odcinku

Pope i jej zespół zajmują się sprawą senatora Restona, który dopuścił się morderstwa. Utrzymuje on, że ofiarą jest gwałciciel jego żony. Reston nie docenił jednak dociekliwości Olivii i jej pracowników. Sprawa okazuje się bowiem trochę bardziej skomplikowana. Rozwija się romans Hucka z narkomanką Becky. Sędzia Verna Thornton trafia do szpitala. Jej choroba nowotworowa postępuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)