Skandal 2 (4)

Skandal 2 (4)

(Scandal 2: Beltway Unbuckled)

serial obyczajowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Kerry Washington, Columbus Short, Tony Goldwyn, Joshua Malina
Reżyseria:Mark Tinker
W skrócie:Rodzice zaginionej studentki waszyngtońskiego college'u zwracają się do Pope & Associates o pomoc w odnalezieniu córki. David nadal prowadzi dochodzenie w sprawie Cytronu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Olivia Pope (Kerry Washington) rezygnuje z posady doradcy prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) i zakłada firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Kompletuje zespół kompetentnych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch (Henry Ian Cusick), bystry i wygadany Harrison Wright (Columbus Shor), haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield) oraz młoda prawniczka Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Od jej powodzenia zależą również jej własne losy.

W tym odcinku

Rodzice zaginionej studentki waszyngtońskiego college'u zwracają się do Pope & Associates o pomoc w odnalezieniu córki. David nadal prowadzi dochodzenie w sprawie Cytronu. Nieoczekiwanie otrzymuje pomoc. Fitz po raz kolejny przekonuje się, na co stać Mellie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)