Skandal 2 (3)

Skandal 2 (3)

(Scandal 2: Hunting Season)

serial obyczajowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Kerry Washington, Columbus Short, Tony Goldwyn, Joshua Malina
Reżyseria:Ron Underwood
W skrócie:Ogarnięty paranoją przedstawiciel rządu przysparza Pope & Associates kolejnych kłopotów. Nierozwiązane kwestie dotyczące Quinn powodują napięcie wśród współpracowników..

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Olivia Pope (Kerry Washington) rezygnuje z posady doradcy prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) i zakłada firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Kompletuje zespół kompetentnych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch (Henry Ian Cusick), bystry i wygadany Harrison Wright (Columbus Shor), haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield) oraz młoda prawniczka Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Od jej powodzenia zależą również jej własne losy.

W tym odcinku

Do Pope zgłasza się Artie Hornbacher, który twierdzi, że agenci śledzą obywateli. Ekipa Olivii ma się tym zająć. Cyrus organizuje dla Fitza polowanie. Dzięki temu prezydent będzie mógł spotkać się z Pope.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)