Skandal 2 (22-ost.)

Skandal 2 (22-ost.)

(Scandal 2: White Hat's Back On)

serial obyczajowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Kerry Washington, Columbus Short, Tony Goldwyn, Joshua Malina
Reżyseria:Tom Verica
W skrócie:Olivia i jej zespół są coraz bliżsi poznania tożsamości szpiega. Znajdują się teraz w prawdziwym niebezpieczeństwie. Ostatni skandal w Białym Domu zmusza Cyrusa do ogromnego wysiłku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 30 stycznia
za 8 dni
19:05 AXN White
środa, 31 stycznia
za 9 dni
9:05 AXN White
środa, 31 stycznia
za 9 dni
14:05 AXN White

Opis

Olivia Pope (Kerry Washington) rezygnuje z posady doradcy prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) i zakłada firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Kompletuje zespół kompetentnych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch (Henry Ian Cusick), bystry i wygadany Harrison Wright (Columbus Shor), haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield) oraz młoda prawniczka Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Od jej powodzenia zależą również jej własne losy.

W tym odcinku

Olivia i jej zespół są coraz bliżsi poznania tożsamości szpiega. Znajdują się teraz w prawdziwym niebezpieczeństwie. Do apartamentu Pope włamuje się uzbrojona agentka, która próbuje zabić Olivię. Jake ratuje ukochaną. Ostatni skandal w Białym Domu zmusza Cyrusa do ogromnego wysiłku. Tymczasem do prasy przecieka informacja o romansie Olivii z prezydentem. Przed domem Pope gromadzą się dziennikarze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także