Skandal 2 (20)

Skandal 2 (20)

(Scandal 2: A Woman Scorned)

serial obyczajowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Kerry Washington, Columbus Short, Tony Goldwyn, Joshua Malina
Reżyseria:Tony Goldwyn
W skrócie:Podczas śledztwa doradcy z Pope & Associates dokonują szokującego odkrycia. Fitz nakazuje Jake'owi ochraniać Olivię, która jest w niebezpieczeństwie. W Białym Domu Mellie stawia ultimatum.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 26 stycznia
pojutrze
19:05 AXN White
poniedziałek, 29 stycznia
za 5 dni
9:05 AXN White
poniedziałek, 29 stycznia
za 5 dni
14:05 AXN White

Opis

Olivia Pope (Kerry Washington) rezygnuje z posady doradcy prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) i zakłada firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Kompletuje zespół kompetentnych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch (Henry Ian Cusick), bystry i wygadany Harrison Wright (Columbus Shor), haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield) oraz młoda prawniczka Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Od jej powodzenia zależą również jej własne losy.

W tym odcinku

Podczas śledztwa doradcy z Pope & Associates dokonuje szokującego odkrycia. Fitz nakazuje Jake'owi ochraniać Olivię, która nadal znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. W Białym Domu Mellie stawia ultimatum. Cyrus musi zająć się naprawianiem szkód.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także