Skandal 2 (2)

Skandal 2 (2)

(Scandal 2: The Other Woman)

serial obyczajowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Kerry Washington, Columbus Short, Tony Goldwyn, Joshua Malina
Reżyseria:Stephen Cragg
W skrócie:Olivia Pope i jej zespół kompetentnych pracowników dokładają wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Olivia Pope (Kerry Washington) rezygnuje z posady doradcy prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) i zakłada firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Kompletuje zespół kompetentnych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch (Henry Ian Cusick), bystry i wygadany Harrison Wright (Columbus Shor), haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield) oraz młoda prawniczka Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Od jej powodzenia zależą również jej własne losy.

W tym odcinku

Olivia zajmuje się delikatną sprawą pastora Marvina Drake'a, legendarnego obrońcy praw obywatelskich. Szanowany duchowny zmarł na atak serca w hotelowym pokoju, gdzie przebywał w towarzystwie kobiety. Olivia postanawia ratować reputację zmarłego, co przysparza jej mnóstwo kłopotów. Tymczasem Fitz podchodzi ostrożnie do sprawy wschodniego Sudanu. Kiedy jednak pokazują mu zdjęcie zamordowanych tam dzieci, gotów jest na zbrojną interwencję. Na szczęście Cyrus w porę wykrywa, że zdjęcie było fotomontażem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)