Skandal 2 (12)

Skandal 2 (12)

(Scandal 2: Truth or Consequences)

serial obyczajowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Kerry Washington, Columbus Short, Tony Goldwyn, Joshua Malina
Reżyseria:Jeannot Szwarc
W skrócie:Wychodzi na jaw, że wybory zostały sfałszowane i część osób już inaczej patrzy na Olivię. Okazuje się, że specjalistka nie zawsze gra czysto. Mellie musi podjąć się przyciągnięcia Fitza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 18 stycznia
dziś
9:05 AXN White
czwartek, 18 stycznia
dziś
14:05 AXN White

Opis

Olivia Pope (Kerry Washington) rezygnuje z posady doradcy prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) i zakłada firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Kompletuje zespół kompetentnych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch (Henry Ian Cusick), bystry i wygadany Harrison Wright (Columbus Shor), haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield) oraz młoda prawniczka Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Od jej powodzenia zależą również jej własne losy.

W tym odcinku

Decyzja Granta o rozwodzie z Mellie wywołuje popłoch wśród współpracowników. Fitz twierdzi, że po zamachu zdał sobie sprawę z tego, czego naprawdę w życiu pragnie. Wchodzi na jaw, dlaczego Quinn została oskarżona o zamach na firmę komputerową. W ataku zginęło siedem osób. Wszyscy już wiedzą, że wybory zostały sfałszowane. Okazuje się, że specjalistka od zażegnywania kłopotów nie zawsze gra czysto. Mellie postanawia przyspieszyć poród. Liczy, że narodziny dziecka sprawią, że Fitz zrezygnuje z rozwodu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także