Skandal 2 (11)

Skandal 2 (11)

(Scandal 2: A Criminal, a Whore, an Idiot and a Liar)

serial obyczajowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Kerry Washington, Columbus Short, Tony Goldwyn, Joshua Malina
Reżyseria:Stephen Cragg
W skrócie:Białym Domem wstrząsają kolejne poważne zmiany. Wychodzi na jaw, że wybory zostały sfałszowane. Relacje Olivii z Edisonem komplikują się. Pope postanawia zakończyć nieudany związek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Olivia Pope (Kerry Washington) rezygnuje z posady doradcy prezydenta Fitzgeralda Granta (Tony Goldwyn) i zakłada firmę specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Kompletuje zespół kompetentnych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, by tuszować skandale, chronić tajemnice i ratować reputację klientów. Należy do niego lojalny prawnik Stephen Finch (Henry Ian Cusick), bystry i wygadany Harrison Wright (Columbus Shor), haker Huck, najlepsza przyjaciółka Olivii, detektyw Abby Whelan (Darby Stanchfield) oraz młoda prawniczka Quinn Perkins (Katie Lowes). Jednak członkowie ekipy nie zawsze radzą sobie z własnymi problemami i sami mają wiele do ukrycia. Dotyczy to również Olivii, która wkrótce będzie musiała stanąć przed najtrudniejszą misją w swoim życiu. Od jej powodzenia zależą również jej własne losy.

W tym odcinku

Białym Domem wstrząsają kolejne poważne zmiany. Wychodzi na jaw, że wybory zostały sfałszowane. Relacje Olivii z Edisonem komplikują się. Pope postanawia zakończyć nieudany związek. Wbrew zaleceniom lekarz Fitz na własne życzenie wypisuje się ze szpitala i wraca do pracy. Zjawia się na zwołanym przez Sally spotkaniu ministrów i wyjaśnia sprawę sfałszowanego listu. Później oznajmia swojej żonie Mellie, że chce rozwodu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)